The Weeknd zapowiada współpracę z marką H&MNajpierw Kenzo, a teraz… The Weeknd! H&M zaskakuje nowymi współpracami. Idąc śladami Davida Beckhama, autor takich hitów jak Starboy, The Hills czy piosenki z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya – Earned It – zapowiedział kilka dni temu współpracę z jedną z największych sieciówek na świecie. The Weeknd stworzy kolekcję dla szwedzkiej marki – H&M. Poznajcie szczegóły!

The Weeknd zapowiedział współpracę ze szwedzką marką H&M. Kolekcja sygnowana jego nazwiskiem ma pojawić się w sklepach 2 marca 2017 roku i z pewnością nie zabraknie w niej charakterystycznych dla muzyka bluz czy dużych t-shirtów. To jednak nie jego pierwsze zetknięcie z modą.

Abel Tesfaye kilka lat temu założył swoją markę odzieżową XO, której ubrania można kupić na stronie internetowej muzyka. Oczywiście wszystkie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Dodatkowo The Weeknd na przyszły rok zapowiedział także współpracę z Pumą – zostanie ambasadorem sportowej marki. Na Instagramie piosenkarza pojawiło się już zdjęcie w bomberce z logiem „XO”, które prawdopodobnie będzie motywem przewodnim wspólnej kolekcji The Weeknd i H&M i fani są zachwyceni!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en The Weeknd zapowiada współpracę z marką H&M

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz