Terapeuta decyduje o tym, kiedy Brad odwiedza dzieci!Jak donoszą zagraniczne media, ważą się właśnie losy opieki nad 6 dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie. O tym, jak będzie ona wyglądała, ma decydować psycholog. Jak na razie cała rodzina poddaje się terapii, która ma pomóc dojść im do porozumienia. Jaki będzie tego finał? Wiadomość o ich rozwodzie zelektryzowała media na całym świecie. Tym bardziej, że zapowiadał się naprawdę ciężki proces, połączony z wyciąganiem na światło dzienne nieprzyjemnych (szczególnie dla Brada Pitta) historii z życia prywatnego jednej z najpiękniejszych par na świecie.

Okazuje się jednak, że Angelina i Brad poszli po rozum do głowy i poddali się terapii. Para ustaliła również tymczasowe zasady dotyczące opieki nad 6 ich dzieci. Jak podaje serwis “TMZ”, na razie Brad może widywać się z dzieciakami jedynie na monitorowanych wizytach. To Angelina jest stroną, która pełni codzienną opiekę.

Co ciekawe, to psycholog decyduje o tym kiedy, gdzie i jak często aktor może spotykać się ze swoimi dziećmi. Dopóki sąd nie ustali innych zasad lub jeśli małżonkowie nie dojdą do porozumienia, te warunki umowy muszą zostać zachowane.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Terapeuta decyduje o tym, kiedy Brad odwiedza dzieci!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz