Te gwiazdy zażądały większych gaż! Kto ile zarobi?Celebryci zaczynają się cenić. Albo inaczej – wyceniają swój czas jako ogólnopolskie dobro i bez skrupułów żądają podwyżek za koncert czy obecność na planie zdjęciowym.

W polskim show-biznesie istnieją osoby, które mogą sobie pozwolić gwiazdorzenie. Polacy bowiem chcą ich oglądać i słuchać, nawet jeśli zupełnie niedawno nikt ich nie znał. Zacznijmy chociażby od Michała Szpaka – gwiazdy, która wyrosła na głośnym show TVN-u, czyli “X Factor”. O ile jeszcze kilka miesięcy temu za koncert żądał 15 tys. zł, o tyle teraz życzy sobie 20 tys., a nawet 30 tys. w zależności od skali wydarzenia i organizatora.

Rafał Brzozowski, gospodarz “Koła Fortuny”, poszedł w ślad za kolegą i zażądał podwyżki o ponad 5 tys. zł. Dziś bierze 25-30 tys. zł za koncert. Na fali coraz większej rozpoznawalności, Sławomir podwyższył gażę o 5 tys. zł i śpiewa za nie mniej niż 30 tys. zł. Zresztą on jest usprawiedliwiony. Wszak jego zespół liczy 15 osób, więc musi podzielić się zyskiem.

Jeżeli chodzi o aktorów, to tu króluje Barbara Kurdej-Szatan, która za dzień na planie zdjęciowym żąda 9-10 tys. zł (o 2 tys. więcej niż w ubiegłym roku), a zaraz za nią znalazła się Maja Ostaszewska, która za dzień zdjęciowy bierze 8 tys. zł.

Nic dziwnego, że ochotników do popularnych show, które pomagają wykreować gwiazdy, jest coraz więcej. O takich pieniądzach, jakie zarabiają celebryci, statystyczny Polak może tylko pomarzyć. Przypomnijmy, że średnia miesięczna dochodu brutto na koniec 2017 r. wynosiła “zaledwie” 4256 zł (wg danych statystycznych GUS).
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Te gwiazdy zażądały większych gaż! Kto ile zarobi?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz