Taylor Swift robi sobie przerwę!Taylor Swfit kończy karierę? Piosenkarka na razie robi sobie przerwę. Gwiazda chce więcej uwagi poświęcić związkowi z Calvinem Harrisem. Czyżby para myślała o założeniu rodziny? Co Wy na to?! Młoda wokalistka robi sobie trzy lata przerwy

Taylor Swift to jedna z najlepiej zarabiających piosenkarek w branży muzycznej. Mówi się, że na konto Taylor codziennie wpływa prawie milion dolarów! Nagle Taylor podjęła decyzję o …wstrzymaniu swojej kariery. Dlaczego?

Gwiazda planuje podobno przez najbliższe trzy lata nie nagrywać płyty. Co więcej, Taylor Swift zaprzestanie także koncertów! Mówi się, że to powrót Adele sprawił, że młoda piosenkarka poczuła oddech konkurencji. Jeden ze znajomych Swift postanowił to skomentować.

- “Taylor nie może doczekać się momentu, w którym zacznie zasłużony odpoczynek. Nadal będzie pisać i pewnie zgodzi się nagrać kilka piosenek z innymi gwiazdami, ale zaznacza, że w ciągu trzech najbliższych lat nie ma zamiaru wydawać nowego albumu. Chce skupić się na swoim związku” – zdradza znajomy Taylor Swfit.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Taylor Swift robi sobie przerwę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz