Taylor Swift przytyła 15 kg?! Jest w ciąży?Taylor Swift przytyła, a może jest w ciąży?! Na nowych zdjęciach popularna wokalistka, która zawsze mogła pochwalić się smukłą, wręcz wychudzoną sylwetką, zupełnie siebie nie przypomina! Po prawie roku nieobecności w show-biznesie, Taylor Swift wróciła do niego całkowicie odmieniona.

Taylor Swift przytyła 15 kilogramów?! To mniej więcej tyle samo, co Kylie Jenner w ciąży! Taylor Swift znacznie rzadziej pojawiała się w tym roku w show-biznesie. Piosenkarka przez kilka miesięcy nie pokazywała się publicznie, pracowała nad nową płytą, a także rozwijała swój związek z nowym chłopakiem. Od maja 2017 roku Taylor Swift spotyka się z brytyjskim aktorem i modelem, Joe Alwyn’em. Para bardzo dba o swoją prywatność i w ogóle nie pokazuje się publicznie. Podobno to strategia Taylor na to, by ich związek przetrwał. W końcu jej poprzednie miłości, które rozwijały się na oczach całego świata, nie skończyły się najlepiej… Czyżby to nowa miłość sprawiła, że Taylor Swift przestała pilnować diety?

Taylor Swift przytyła kilka dodatkowych kilogramów, a zachodnie media od razu zaczęły zastanawiać się, czym zostało to spowodowane. Czy to wina prywatnego kucharza, którego podobno posiada wokalistka, czy może późnych kolacje w towarzystwie nowego chłopaka? Ciężko powiedzieć, ale magazyn InTouch w najnowszym wydaniu, sugeruje nawet ciążę!
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Taylor Swift przytyła 15 kg?! Jest w ciąży?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz