Taylor Swift na 1. miejscu wśród najbardziej wpływowych postaci świata mediów!Od kilku lat w czołówce rankingów najlepiej zarabiających gwiazd świata pojawia się Taylor Swift – 25-latka, która powoli detronizuje gwiazdy takiego kalibru jak Beyonce i Lady Gaga. Jej najnowszy album, 1989, sprzedał się w 5 milionach kopii a kontrakty reklamowe i wpływy z koncertów codziennie zasilają jej konto sumą… miliona dolarów.

Poważną konkurentką dla Taylor jest Adele, mimo że w zupełnie inny sposób układa swoje relacje z mediami. Taylor na każdym kroku promuje się w mediach społecznościowych i robi niespodzianki fanom. Adele zniknęła z showbiznesu na kilka miesięcy i skupiła się na pracy nad płytą 25, która w ciągu 10 dni sprzedała się w prawie 4 milionach egzemplarzy.

Mimo że Adele ma szansę na pobicie rekordu Taylor, w najnowszym rankingu najbardziej wpływowych postaci świata mediów króluje Swift. Zajęła 8. miejsce, najwyższe wśród gwiazd. Adele jest dopiero… czterdziesta ósma.

Pierwszą trójkę rankingu tworzą osoby związane z koncernami internetowymi: Mark Zuckerberg (Facebook), Larry Page (Google) i Tim Cook (Apple).
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Taylor Swift na 1. miejscu wśród najbardziej wpływowych postaci świata mediów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz