Taylor Swift i Tom Hiddleston to już przeszłość?!Jak donoszą media za oceanem, związek Taylor Swift i Toma Hiddlestona przeszedł już do historii. Gwiazdorska para znalazła się na językach wszystkich po tym, jak z 15-miesięcznego związku piosenkarka błyskawicznie weszła w relację z 35-letnim aktorem.

Po rozstaniu ze szkockim DJ-em, Calvinem Harrisem, Swift potrzebowała zaledwie dwóch tygodni, by zacząć publicznie pokazywać się w towarzystwie nowego chłopaka. I choć Harris zapewniał na swoim Twitterze, że “po związku pozostała ogromna ilość miłości i szacunku”, szybko okazało się, że ich rozstanie nie obędzie się bez prania brudów:

Mimo zawirowań wokół poprzedniego związku, gwiazda starała się na nowo budować nadszarpnięty wizerunek niekonfliktowej i miłej idolki nastolatek. Nie pomógł w tym z pewnością jej otwarty konflikt z Kanye i Kim:

Być może związek ze starszym, szanowanym aktorem miał spowodować, że fani gwiazdy szybko zapomną o jej zawodowych potknięciach. “Hiddleswift”, bo takiego przydomku doczekała się para, od początku przedstawiana była jako wzór prawdziwej miłości. I choć spekulowano, że związek może być sztucznie wykreowanym tworem na potrzeby mediów, Hiddleston ucinał te doniesienia twierdząc, że “oboje są bardzo szczęśliwi”, a “ich związek jest prawdziwy”. Sama Taylor swojego nowego partnera zdążyła nawet przedstawić swoim rodzicom. Takiego zaszczytu miał nie dostąpić nawet Calvin.

Niestety, związek z o 11 lat starszym niedoszłym Jamesem Bondem skończył się jeszcze szybciej niż równie “wielka miłość” Harrisa i Swift. Jak donosi Daily Mail, Taylor zaczęła obawiać się, że Tom jest z nią dla jej sławy:

Na początku nie miała z tym problemu, ale teraz obawia się, że zakochał się nie tyle w niej, co w tym, jak bardzo jest popularna. Boi się, że jest z nią ze złych powodów – przekonuje źródło taboidu.

Taylor to młoda niezależna kobieta, która nie potrzebuje mężczyzny u boku, by czuć się spełnioną i kompletną. Jak na razie przedstawiciele żadnej ze stron nie skomentowali tych doniesień. Przypomnijmy, że znana z kochliwości Taylor w ostatnich latach związana była m.in. z Jackiem Gyllenhaalem, Harym Stylesem, Johnem Mayerem czy Taylorem Lautnerem.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Taylor Swift i Tom Hiddleston to już przeszłość?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz