Taylor Swift i Tom Hiddleston przytulają się w morzu! Romans kwitnie!Niedawno zakończył się “miesiąc miodowy” Taylor Swift i jej nowego partnera, brytyjskiego aktora – Toma Hiddlestona. Przypomnijmy, że para zaczęła się spotykać zaraz po zerwaniu piosenkarki z DJ-em Calvinem Harrisem i bardzo szybko weszła w fazę obiadów rodzinnych, a przyszła teściowa piosenkarki podobno była nią zachwycona. Później kochanków widziano też na romantycznej randce w Rzymie i na Capri.

Teraz Swift i Hiddleston postanowili najwidoczniej odpocząć od podróży i spędzić dzisiejsze Święto Niepodległości w gronie innych sławnych przyjaciół. Wczoraj w willi piosenkarki w Westerly na Rhode Island pojawiła się ciężarna Blake Lively z mężem Ryanem Reynoldsem. Dołączyły do nich też modelki Gigi Hadid i Cara Delevingne oraz gwiazdy serialu Orange Is The New Black Uzo Aduba i Ruby Rose.

Impreza rozkręciła się chyba dość szybko, bo wkrótce całe towarzystwo wylądowało w oceanie. Hiddleston najpierw wskoczył do wody w koszulce z napisem “I love T.Swift”, ale potem ją zdjął, pokazując nagi tors. Zobaczcie jak wypoczywali na plaży.
Żródło info i foto: pudelek.pl
lg share en Taylor Swift i Tom Hiddleston przytulają się w morzu! Romans kwitnie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz