Taylor Swift i Drake jednak mają romans?!Taylor Swift i Drake łączy coś więcej niż tylko wspólne nagrywanie piosenki? Wszystko zaczęło się od tego, iż zobaczono ich razem podczas 30. urodzin rapera, gdy Taylor Swift nie opuszczała go na krok. Drake świeżo po rozstaniu z Rihanną, a Tay zaraz po dwóch nieudanych związkach postanowili więc nie tylko połączyć siły w muzyce, ale i związać się na stałe…

Wiele na to wskazuje – podobno sytuacja między dwojgiem muzyków jest na tyle poważna, że Drake przedstawił wokalistkę swojej mamie oraz ciągle rozpieszcza ją prezentami dla… kota! Zagraniczne media donoszą, iż raper świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne w życiu Taylor są dla niej jej koty, dlatego postanowił zasypywać je przeróżnymi gadżetami (oczywiście w wersji luksusowej).

Niewiele później za Oceanem pojawiły się doniesienia jakoby tych dwoje nagrywało wspólny kawałek i spędzało ze sobą dużo czasu ze względu na zawodowe zawirowania. Teraz najnowsze plotki mówią o tym, iż para szykuje nie tylko wspólną piosenkę, ale… cały album! Jeden z informatorów podkreślił, że zarówno dla Drake’a, jak i Swift taki duet byłby bardzo korzystny – ona chce jeszcze bardziej rozwinąć się jako artystka, a raper także chciałby spróbować czegoś zupełnie innego.

Ich wspólny album miałby być niezwykłym połączeniem R&B i hip-hopu, a jego pierwsze efekty miałyby ukazać się już niebawem.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Taylor Swift i Drake jednak mają romans?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz