Tara Reid straszy na imprezie!Tara Reid od lat zachwyca fanów swoją figurą. Gwiazda filmu “American Pie, czyli dowCipna sprawa” często pokazuje się na salonach, a niedawno wzięła udział w imprezie halloweenowej magazynu “Maxim”. Zaskoczyła tam nie tyle strojem, co przerażająco szczupłą figurą. Zresztą, sami zobaczcie…

Tara Reid (40 l.) zaczynała swoją karierę aktorską udziałem w telewizyjnych spotach reklamowych. W kolejnych latach zagrała w takich produkcjach, jak m.in. “Big Lebowski”, “Dotyk anioła” czy “Szkoła uwodzenia”, ale największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Victorii w filmie “American Pie, czyli dowCipna sprawa” z 1999 roku. Potem pojawiała się w wielu innych filmach, a w 2012 roku wystąpiła w kolejnej produkcji z cyklu “American Pie” – “Zjazd Absolwentów”. Dzięki popularności, jaką przyniósł jej film, Tara Reid często pojawia się na salonach.

Niedawno Tara Reid wzięła udział w imprezie zorganizowanej przez magazyn “Maxim” z okazji zbliżającego się święta Halloween. Aktorka postawiła na bardzo odważną kreację, w której odsłoniła swoje ciało. Wielu fanów gwiazdy “American Pie” zwróciło uwagę na bardzo szczupłą sylwetkę swojej idolki. Czy Tara Reid rzeczywiście jest za szczupła? Jak prezentuje się teraz gwiazda filmu z serii “American Pie”? Zajrzyjcie do naszej galerii i dajcie znać w komentarzach.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Tara Reid straszy na imprezie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz