Tancerka “Tańca z gwiazdami” podejrzana o szpiegostwo!Hanna Żudziewicz, która wielokrotnie brała udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami może mówić o bardzo przykrym przeżyciu. Tancerka została zatrzymana na lotnisku w Rumunii, ponieważ podejrzewano ją o… szpiegostwo! Kobieta wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że:

Przed jednym z wylotów obsługa lotniska zapytała się mnie, dlaczego ciągle latam i gdzie pracuje. W tamtym czasie w Rumunii przebywałam jako tancerz-zawodnik, nie nauczyciel, wiec nie pracowałam, nie miałam stałego miejsca zatrudnienia, nie uczyłam się. Budziło to podejrzenia. Dla nich było to dziwne.

Oraz:

Niczym się nie zajmujesz, a ciągle tu jesteś i na dodatek ciągle podróżujesz. Argument taneczny nie był dla nich żadnym wytłumaczeniem. To wszystko działo się dosłownie na chwilę przed odlotem. Pokazałam paszport. Ktoś z obsługi stwierdził, że to nie jestem ja.

Dalej było tylko gorzej:

Poprosili o dowód, który jeszcze bardziej skomplikował sytuacje, gdyż usłyszałam, że to jest jeszcze inna osoba. Wreszcie pokazałam im starą legitymację studencką – to też nie ja. Doszło do rewizji osobistej. Dotykali mnie, wiem czemu, nawet po twarzy. Po długich wyjaśnieniach wreszcie mnie wypuścili.

Nie był to jednak koniec kłopotów tancerki. Wszystko dlatego, że:

Nagle już w korytarzu prowadzącym do samolotu pojawiła się policja. Znów zostałam zatrzymana. Kolejna kontrola dokumentów, bagażu podręcznego. Ostatecznie szczęśliwie znalazłam się w samolocie, gdzie od dłuższego czasu czekał na mnie mój partner i dotarliśmy na turniej.

Co więcej, dla funkcjonariuszy wydało się podejrzane, że:

Musieli mieć jakieś podejrzenia, choć podczas tej całej nerwowej sytuacji nikt, oficjalnie nie powiedział, że uważają mnie za szpiega. Niemniej cała akcja była strasznie dziwna i przerażająca.

Tancerka biegle posługuje się czterema języka. Jest również mistrzynią Polski i Rumunii w tańcach standardowych. W programie Taniec z Gwiazdami tańczy w parze z aktorem Robertem Wabichem. Czy według Was rumuńskie służby rzeczywiście miały realne powody do zatrzymania celebrytki?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Tancerka Tańca z gwiazdami podejrzana o szpiegostwo!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz