Takie SMS-y pisała Meghan Markle do swojego makijażysty tuż przed ślubemPo prawie trzech miesiącach od ślubu Meghan (36 l.) i Harry’ego (33 l.) makijażysta postanowił ujawnić treść sms-ów, jakie wymienił z księżną. Oprócz tego wyjawił preferencje ukochanej księcia co do make upu na ten wyjątkowy dzień. Meghan, podobnie zresztą jak chyba każdej pannie młodej, zależało, by w dniu ślubu wyglądać wyjątkowo.

Były dwie suknie – jedna na ślub, druga na wesele, oryginalna biżuteria, wygodne buty, długi welon. Garderoba została skompletowana i przyszedł czas na zadbanie o wizerunek. A tu niezbędni okazali się fryzjer i makijażysta.

Na tego drugiego wybrano Daniela Martina. Wykonał on Meghan subtelny, lecz podkreślający jej urodę make up.

Kilka miesięcy po ślubie książąt Sussex makijażysta postanowił ujawnić korespondencję sms-ową między nim a wtedy jeszcze przyszłą księżną. Zrobił to w wywiadzie dla “Good Morning America”. Jak brzmiały wiadomości?

“Hej, co robisz 19 maja?” – miała rozpocząć narzeczona Harry’ego. “Hej, jest ok, a czego potrzebujesz?” – odpowiedział Daniel. “19 maja biorę ślub i potrzebuję ciebie” – wytłumaczyła Meghan.

Zdradził też, że narzeczona księcia nie chciała, by specjalnie podkreślił jej oczy i usta. Pragnęła jedynie, by makijażem dodać jej pewności siebie.

Meghan chyba nie będzie zbyt zadowolona, że ktoś ujawnia takie szczegóły, a zwłaszcza prywatną korespondencję z nią…
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Takie SMS y pisała Meghan Markle do swojego makijażysty tuż przed ślubem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz