Taką metamorfozę przeszła Kiana AlexisPoznajcie Kianę Alexis, dziewczynę, która jest żywym dowodem na to, że… wszystko jest możliwe! Kiana w ciągu 4 lat przeszła niesamowitą metamorfozę. Co istotne, nie mamy na myśli tutaj jedynie jej sylwetki, ale także sposób myślenia. Kiana od zawsze miała kompleksy, które w młodym wieku zaowocowały niską samooceną, zajadaną słodyczami i niezdrowymi przekąskami, tuszowaną nadmierną opalenizną i zbyt wydepilowanymi brwiami. Wynikało to z tego, że jako dziewczynka Alexis była szykanowana za swój kolor skóry, grubość brwi i bujne włosy. Zaczęła się więc ich wstydzić.

Przełom nastąpił w niej samej. Któregoś dnia po prostu postanowiła, że nie może dłużej żyć w stagnacji, całkowicie marnując swój potencjał. Wiedziała, że ma w sobie tyle do zaoferowania, a nie robi tego, bo boi się opinii innych i wciąż żyje błędnym wyobrażaniem na swój własny temat.

Tak trafiła do Focused Training Center, gdzie przy pomocy specjalistów wyznaczyła sobie nowe zdrowotne cele. Zmieniła dietę i wprowadziła na stałe do swojego życia ruch. Efekt? Zdrowie psychiczne i fizyczne, ale i wspaniały wygląd! Kiana wielokrotnie powtarzała, że jej zmiana służyła właśnie polepszeniu kondycji zdrowotnej i chęci, aby czuć się dobrze we własnym ciele. To jej się niewątpliwie udało. Co więcej, spełniła swoje marzenie sprzed lat i podpisała lukratywne kontrakty z agencjami modelek w USA i w Wielkiej Brytanii.

Alexis nie wstydzi się tego, jak wyglądała kiedyś. Wręcz przeciwnie, stara się poprzez zdjęcia i opisy swojej 4-letniej przygody ze zdrowym stylem życia zachęcić do zmian na lepsze także inne kobiety. Nie wiemy jak wy, ale my, oglądając fotografie jej przemiany, czujemy się naprawdę zmotywowane!
Źródło info i foto: Cosmopolitan.pl
lg share en Taką metamorfozę przeszła Kiana Alexis

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz