Taką metamorfozę przeszła Blake Lively!Kolejna gwiazda, która postawiła na ten zabieg!

Gwiazdy pokochały trwałą. Wśród kobiet, które niedawno zdecydowały się na zabieg trwałej ondulacji włosów, znalazły się między Emma Stone, Jennifer Lawrence oraz Zoe Foster-Blake. Teraz zdecydowała się na niego również Blake Lively.

Na przestrzeni tygodni aktorka przeszła kilka solidnych metamorfoz. Najpierw długie blond włosy porzuciła na rzecz chłopięcej fryzury, która ostatecznie okazała się peruką. Później zdecydowała, że na jej głowie pojawi się modny lob. Kilka dni temu podczas premiery biżuterii Lorraine Schwartz dumnie prezentowała godny pozazdroszczenia zestaw loków.

Jej niezwykle gładkie pasma przeszły ogromną zmianę. Trudno się dziwić, że aktorka zdecydowała się akurat na loki. Już w lutym informowałyśmy Was, że trwała ondulacja włosów powraca jako jeden z najgorętszych trendów wiosennych. Dzięki najnowszym technikom fryzjerzy mają możliwość stworzenia loków, które wyglądają naturalniej niż klasyczne trwałe z lat 80. Kosmetyki używane podczas zabiegów są łagodniejsze, więc włosy nie ulegają aż tak drastycznemu zniszczeniu, jak za dawnych lat.
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Taką metamorfozę przeszła Blake Lively!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz