Tak żyje młody milioner. Nazwał się “królem Instagrama”Dan Bilzerian ma 34 lata i dorobił się tytułu “króla Instagrama”, bo nie mając żadnych osiągnięć sportowych czy artystycznych zdobył 8 milionów fanów. Zajmuje się grą w pokera, za którą płacą mu organizatorzy turniejów, ale równie dobrze mógłby nie pracować, bo, jak podkreśla, na koncie ma 100 milionów dolarów. Syn milionera z Wall Street i były żołnierz pokazuje na Instagramie życie, o którym marzy wielu mężczyzn. Chwali się hucznymi imprezami i dobrami luksusowymi takimi jak własny samolot, czy drogie samochody. W swojej kolekcji ma też ponad… 100 pistoletów i karabinów.

Na stałe towarzyszy mu eskorta półnagich dziewczyn w stylu modelek Playboya, które pozują z nim w jednym łóżku, latają razem z nim do egzotycznych miejsc i uczestniczą w ekstrawaganckich rozrywkach: takich jak nurkowanie z rekinami, zjazd skuterem śnieżnych z lodowca czy wysadzanie ładunków wybuchowych na pustyni.

Urządzam imprezę w swoim domu w L.A. w przyszłym tygodniu, mam żyrafę, a DJ-em będzie Steve Aoki – pisze pod zdjęciem Blizerian.

Inne, na którym stoi na tle składu broni komentuje: Dobrze mieć wybór. Taki sam podpis zamieszcza pod zdjęciem przedstawiającym go wśród roznegliżowanych damskich ciał. Każdy post Bilzeriana zbiera po 300 tysięcy polubień i tysiące komentarzy. “Król Instagrama” ma też dwa puchate koty i dwie kozy, które często fotografuje na tle góry pieniędzy lub z karabinami i nagimi kobietami… Zobaczcie jego zdjęcia. Jest czego zazdrościć?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tak żyje młody milioner. Nazwał się królem Instagrama

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz