Tak zmieniła się Gillian Anderson!Gillian Anderson urodziła się 9 sierpnia 1968 roku w Chicago, w rodzinie pochodzącej z Wielkiej Brytanii. Na przestrzeni lat aktorka zagrała w wielu uznanych produkcjach, na koncie ma Złoty Glob i nagrodę Emmy, jednak największą sławę przyniosła jej rola agentki Scully w serialu “Z Archiwum X”, dzięki której gwiazda zyskała rzesze fanów na całym świecie. Serial niemal od razu zyskał miano kultowego. Przygody Foxa Muldera i Dany Scully za każdym razem gromadziły przed telewizorami miliony widzów. Serial cieszył się tak dużą popularnością, że po zakończeniu emisji powstał jeszcze film pełnometrażowy, a w 2016 postanowiono reaktywować serię i zrealizowano dwa kolejne sezony: 10. i 11.

Niestety, plotki głoszą, że ku rozpaczy wiernych fanów, Gillian Anderson zamierza opuścić “Z Archiwum X”. Twórcy serialu podobno proponowali aktorce niebotyczne sumy za kolejny, 12. sezon, jednak ta pozostała nieugięta.

Ostatnio aktorka przeszła sporą metamorfozę: zrezygnowała z charakterystycznych, rudych włosów na rzecz krótkiej blond fryzury. Fani mogli podziwiać jej nowy wygląd podczas odsłonięcia gwiazdy Gillian na Bulwarze Sławy w Los Angeles.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tak zmieniła się Gillian Anderson!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz