Tak wyglądała 12-letnia Maffashion!Polska znana blogerka modowa zaskoczyła swoich fanów. Na koncie instagramowym zamieściła swoje zdjęcie sprzed lat. Na fotografii celebrytka jest zupełnie nie do poznania. „Maffka teraz młodziej wyglądasz niż kiedyś!” – czytamy w jednym z komentarzy. Czy rzeczywiście? Zobacz, jak wyglądała Julia w wieku 12 lat.

Julia Kuczyńska doskonale znana jako Maffashion jest dziś jedną z najbardziej cenionych blogerek modowych. Zdjęcia jej stylizacji pojawiły się w wielu magazynach branżowych m.in.: „Glamour”, niemieckim Vogue czy japońskim „Nylon”. Ale na tym nie koniec sukcesów. Jako jedyna Polka pojawiła się na międzynarodowej stronie poświęconej modzie lookbook.nu. Nic zatem dziwnego, że dla wielu kobiet, jest prawdziwym autorytetem w kwestii mody.

Ostatnio blogerka ujawniła jak wyglądała w wieku 12 lat. Na swoim koncie na instagramie zamieściła zdjęcie w stylizacji Victorii Beckham (z czasów gdy ta śpiewała w Spice Girls).

„I ten moment kiedy patrzysz na starą fotę, czujesz zmieszanie, lekki wstyd, niedowierzanie, aż nie wiesz co napisać. Obiecałam, publikuje! Stylizacja i zdjęcie @victoriabeckham z czasów castingów na szóstą członkinię #SpiceGirls” – podpisała zdjęcie.

Fani nie szczędzili Julii komplementów: „Maffka teraz młodziej wyglądasz niż kiedyś!”; „Wyglądasz całkiem nieźle, a brwi od szklanki każdy wtedy miał”; „Jak to możliwe ze wyglądasz pięknie w każdym wydaniu?!” – czytamy w komentarzach.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tak wyglądała 12 letnia Maffashion!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz