Tak wyglądał wieczór kawalerski Piotra Woźniaka-Staraka!Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie już po ślubie. Jacht, sala kinowa, spa – to nie podróż poślubna, a wieczór kawalerski!

Agnieszka Szulm i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie. Para pobrała się w Wenecji prawie dwa tygodnie temu, a wciąż docierają do mediów informacje o ich wielkim dniu. Panna młoda tego dnia miała na sobie aż cztery suknie ślubne – dwie czerwone oraz dwie białe kreacje.

Już w dniu zaślubin wiadomo było kto pojawi się na ślubie Woźniaków-Staraków. Wśród gości byli między innymi Nergal, Magdalena Boczarska, Edward Miszczak czy Mateusz Banasiuk. Oczywiście toni oraz sama siostra pana młodego, Julia Starak, jako pierwsi podzielili się z fanami zdjęciami z uroczystości.

Jakiś czas temu sami państwo młodzi wrzucili do sieci zdjęcia ze ślubu. Piotr Woźniak-Starak pochwalił się nawet zdjęciem obrączek, które naprawdę robią wrażenie. Pan młody pochwalił również, że wraz z ukochaną wyruszają w podróż poślubną. Jak na razie nie zdradzili miejsca celu podróży, ale mówi się, że para zdecyduje się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Zanim jednak Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak powiedzieli sobie „tak” odbył się wieczór kawalerski pana młodego. Impreza odbyła się na jachcie zmarłego w zeszłym roku Jana Kulczyka, który w wyniku podziału majątku miliardera, przypadł w udziale jego synowi, Sebastianowi. Prywatnie Piotr i Sebastian się przyjaźnią, nic więc dziwnego, że wspólnie świętowali.

Wieczór kawalerski odbył się na morzu u wybrzeży Chorwacji. Zaproszeni goście mili do dyspozycji nie tylko 12 kajut, ale także 30 osób obsługi, salę kinową, jacuzzi czy Spa! Zobaczcie w naszej GALERII, jak bawili się goście!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tak wyglądał wieczór kawalerski Piotra Woźniaka Staraka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz