Tak wyglądają synowie Joanny Przetakiewicz!Aleks, Filip i Jakub – są podobni do znanej mamy? Marka La Mania to jedna z najbardziej prestiżowych modowych marek w Polsce. Jej założycielka zyskała sławę nie tylko w kraju, lecz także za granicą – rzeczy z metką La Mania są sprzedawane m.in. w londyńskim Harrodsie, a do fanek marki należy nawet brytyjska księżniczka Beatrice. Prywatnie Joanna Przetakiewicz, założycielka i dyrektor kreatywna marki, ma trzech synów – Aleksandra, Filipa i Jakuba.

Ostatnio fani projektantki mieli okazję widzieć ją w towarzystwie rodziny w trakcie świąt Bożego Narodzenia. A wszystko za sprawą Instagrama. Pięć dni temu gwiazda po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem z najbliższymi.

Alex studiował stosunki międzynarodowe w Rzymie, dziś często pojawia się na salonach i pomaga mamie w prowadzeniu biznesu. Ostatnio można było go zobaczyć na pokazie Dawida Wolińskiego. Była tam też Joanna. Filip z kolei studiuje genetykę, biotechnologię i matematykę w Stanach Zjednoczonych, zaś najmłodszy syn, Jakub, uczy się jeszcze w londyńskim liceum. Wszyscy trzej zwykle pojawiają się na warszawskich pokazach La Manii, by wesprzeć mamę.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tak wyglądają synowie Joanny Przetakiewicz!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz