Tak wygląda syn Celine Dion! Dziewczyny szaleją!Czy to już ta pora, by show biznes poznał 15-letniego syna Celine Dion i Rene Angelil? Na wczorajszej gali Billboard Music Awards pojawiła się Celine Dione. Artystka została uhonorowana statuetką Icon Awards. W momencie, gdy prowadzący show zdradził, że nagrodę piosenkarce wręczy jej 15-letni syn, Rene-Charles, Celine wzruszyła się do łez.

“Chce być silna dla swojej rodziny i moich dzieci. Nie spodziewałam się tego, nie chcę teraz przed wami płakać. Szczególnie pragnę podziękować fanom za to, że byli ze mną i z moją muzyką w dobrych i złych chwilach oraz mojemu ukochanemu mężowi. Wiem, że ciągle patrzy na mnie z góry. Rene, to dla Ciebie” – mówiła wzruszona Celine.

Zatrudnienie nastolatka w roli wręczającego nagrodę wywołało też poruszenie w internecie. Szczególnie w gronie nastoletnich internautek, które są zachwycone wyglądem młodzieńca. Kto wie, może to początek jego medialnej kariery? Dziewczyny piszą, że Rene-Charels jest przystojny i słodki.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Tak wygląda syn Celine Dion! Dziewczyny szaleją!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz