Tak wygląda prawdziwa relacja księżnej Kate i Williama!Ostatnie dni książę William (33 l.) i księżna Kate (34 l.) spędzili w księstwie Buthan. Książęca para składała oficjalną wizytę w państwie, którego oficjalna nazwa znaczy “Królestwo Smoka”. Grafik brytyjskiego następcy tronu i jego małżonki był mocno napięty. Oficjalne spotkania z władzami, a także te nieco mniej oficjalne z mieszkańcami Buthanu.

W międzyczasie gospodarze dbali o rozrywki i urozmaicenie wizyty. Jednego dnia książęcej parze zorganizowano sesję strzelania z łuków. I tu zaczyna się plotka. Specjaliści od mowy ciała, którzy przyjrzeli się zdjęciom Kate i Williama, stwierdzili, że fotki dają idealny obraz relacji panujących w związku.

- Kiedy William szykował się do strzału, Kate stała z niepewną, nieco nawet rozbawioną miną. Nie zauważycie na jej twarzy oczekiwania na wspaniały strzał. Raczej obawę przed tym, że strzała poleci nie tam, gdzie trzeba – analizuje zdjęcie jeden z ekspertów.

- Z kolei po swoim strzale Kate ma minę triumfatorki i dziewczynki, której znów coś się udało – ten uśmiech znaczy więcej, niże milion słów – kontynuuje ekspert. – Mina Williama zdradza podziw.

Analiza kończy się wnioskiem:

- Popatrzcie sami i odpowiedzcie sobie na pytanie – kto naprawdę rządzi i kieruje w tym związku.

Przekonuje Was ta opinia? Czy Kate wygląda na żelazną damę?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Tak wygląda prawdziwa relacja księżnej Kate i Williama!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz