Tak wygląda okładka nowego “Playboya”!„Playboy” od zawsze uchodził za odważny magazyn dla panów. Pismo głównie zdobiły zdjęcia nagich kobiet. To się zmieniło w w październiku 2015 roku, kiedy szefostwo magazynu zdecydowało, że po 62 latach nadszedł czas, by zrezygnować z rozbieranych fotografii. Jak wygląda nowa okładka czasopisma? Możecie się zdziwić! Gwiazdą została Sarah Mcdaniel (21 l.)

Na okładce najnowszego wydania „Playboya” możemy zobaczyć modelkę Sarę McDaniel. Choć fotografia nie jest wyszukana i próżno w niej szukać wulgarnej nagości, to zastanawiający jest format pierwszej strony pisma. Bardzo wyraźnie widać, że wzorowana jest na popularnej aplikacji Snapchat, która opiera się na przesyłaniu zdjęć i filmików z możliwością dodania paska z tekstem.

Dobór modelki nie jest przypadkowy, bowiem Sarah sławę zyskała dzięki półnagim zdjęciom publikowanym na wspomnianym portalu społecznościowym. Ponadto wyróżnia ją nieprzeciętna uroda, u McDaniel można zaobserwować różnobarwność tęczówek oczu (tzw. heterochomię). Autorzy okładki marcowego numeru przekonują, że zrezygnowali z retuszowania zdjęć. Ujęcie miało być naturalne i sprawiać wrażenie selfie, czyli zdjęcia wykonanego “z ręki”.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tak wygląda okładka nowego Playboya!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz