Tak wygląda nowy facet Joanny Krupy!Poniedziałek, lotnisko w Los Angeles. Joanna Krupa (38 l.) idzie po hali przylotów, a towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna. Fakt dowiedział się, że jest to nowy i skrywany dotąd ukochany modelki!

W 2014 roku popularna Dżoana zamroziła swoje jajeczka, licząc na to, że w przyszłości zostanie mamą. Z Romainem Zago (45 l.) się nie udało, a ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. Być może teraz będzie inaczej, modelka otwarcie bowiem przyznaje, że jej serce od niemal dwóch miesięcy znów bije szybciej!

Co prawda nie pochwaliła się jeszcze oficjalnie nowym wybrankiem, ale w jej związku nastąpił ważny moment. – Joasia wróciła właśnie z Teksasu, skąd pochodzi jej ukochany. Poznała w końcu jego mamę i najbliższą rodzinę, bardzo ich polubiła – słyszymy od naszego informatora.

Przystojny, szpakowaty mężczyzna jest bogatym biznesmenem, związanym z branżą filmową i – jak widać na zdjęciach – w niczym nie przypomina umięśnionego byłego męża Krupy. Nie znaczy to jednak, że brakuje mu sił, bo walizki modelki ciągnął bez grymasu na twarzy. Czy to dla niego gwiazda rozmrozi swoje jajeczka?
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tak wygląda nowy facet Joanny Krupy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz