Tak wygląda Miley Cyrus bez makijażu!Miley Cyrus uchodzi za jedną z najładniejszych piosenkarek na świecie. Choć często swoją urodę przykrywa niesmacznym zachowaniem i kontrowersyjnymi stylizacjami, gwiazda wiele zyskuje w naturalnym wydaniu. Niedawno pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Wygląda lepiej?

Miley Cyrus (23 l.) zdobyła międzynarodową popularność dzięki graniu głównej roli w serialu “Hannah Montana”, w którym zadebiutowała jako 11-latka. Po wielu latach grania w młodzieżowej produkcji gwiazda za wszelką cenę chciała pozbyć się łatki grzecznej i ułożonej dziewczyny. Nastoletnia piosenkarka zaczęła szokować zachowaniem oraz kontrowersyjnymi strojami, w których pokazywała się na salonach. Wielu obserwatorów nie może wyjść z podziwu nad kolejnymi wybrykami gwiazdy. Ona sama niedawno złagodniała i została jurorką w amerykańskim programie “The Voice”. Teraz pochwaliła się zdjęciem bez makijażu.

Miley Cyrus bez makijażu. Jak wygląda?

Miley Cyrus umieściła swoje zdjęcie bez makijażu na Instagramie. Gwiazda zareklamowała przy okazji kosmetyk, który sygnowany jest imieniem i nazwiskiem Kim Kardashian, również znanej z wielu kontrowersji, jak np. publikowanie nagich zdjęć w sieci czy seks-taśmy z mężem.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Tak wygląda Miley Cyrus bez makijażu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz