Tak wygląda Julia Scorupco! Córka Izy i MariuszaJulia Scorupco jest owocem małżeństwa Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. Dziewczyna wychowywała się głównie w Szwecji oraz USA, gdzie obecnie mieszka wraz ze swoją mamą. Jak teraz wygląda? 19-latka intensywnie promuje się w sieci. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 20 tysięcy użytkowników. Niektórzy z nich zachwycają się jej urodą, inni doszukują podobieństwa do sławnych rodziców.

Niestety brak kontaktu z Polską sprawił, że dziewczyna praktycznie nie mówi w swoim ojczystym języku. Poza tym jest świetną uczennicą, a jej osiągnięcia docenił podobno sam Barack Obama. Julia była bowiem gościem w Białym Domu wraz z najzdolniejszymi uczniami w USA.

- Jest bardzo dobrą uczennicą w swojej szkole i w ogóle w stanie Los Angeles. Oni mają takie spotkania, jest tam kilkaset młodych osób. Uważa się, że to jest taka elita i przyszłość demokracji i rozwoju tego kraju. To było niesamowite wyróżnienie – powiedział w 2013 roku Mariusz Czerkawski w programie “Studio Weekend”.

Zobaczcie inne zdjęcia Julii Scorupco. Waszym zdaniem, do kogo jest bardziej podobna?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Tak wygląda Julia Scorupco! Córka Izy i Mariusza

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz