Tak wygląda brat Rihanny! Przystojny?Rihanna niechętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Jednak od czego są paparazzi! Fotoreporterzy przyłapali ostatnio mamę i brata wokalistki na lotnisku na Barbadosie. Egzotyczną urodę wokalistka zawdzięcza ewidentnie swojej mamie. Sami zobaczcie. Rihanna od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Urodę ewidentnie dostała w genach. Egzotyczny wygląd wokalistka zawdzięcza ciemnoskórym rodzicom, szczególnie mamie. Jej matka z pochodzenia jest Gujanką, a ojciec ma korzenie barbadoskie i irlandzkie.

Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. Mimo oszałamiającej kariery, poświęca jej mnóstwo czasu. Artystka świetnie dogaduje się szczególnie z mamą. Jest z nią bardzo zżyta, są dla siebie przyjaciółkami.

Ostatnio paparazzi przyłapali matkę Rihanny, Monicę Braithwaite, wraz z młodszym bratem wokalistki, Rajadem, na lotnisku na Barbadosie. Razem wybierali się do Stanów Zjednoczonych. Trzeba przyznać, że z brata wokalistki rośnie z niego niezły przystojniak! Podobny do słynnej siostry?
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Tak wygląda brat Rihanny! Przystojny?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz