Tak wygląda 40-letnia Izabella Łukomska-Pyżalska w bikini! Jest mamą 6 dzieciIzabella Łukomska-Pyżalska nie ma oporów, żeby pokazywać swoje ciało w bikini. Nic dziwnego! Może się pochwalić rewelacyjną figurą, pomimo 6 porodów, które ma za sobą.

Powrót do formy sprzed ciąży nie jest prostym zadaniem. 40-letnia Izabella Łukomska-Pyżalska przechodziła przez to aż 6 razy i za każdym razem z sukcesem. Mama 6 dzieci (w tym bliźniaków) pochwaliła się swoją rewelacyjną figurą w bikini na Instagramie, starając się przy okazji zmotywować inne mamy, żeby dbały o siebie i swoją sylwetkę.

Nie mając dzieci, być wysportowanym i zadowolonym ze swojego wyglądu, powinno być normą. Wrócić do formy po ciąży to świetne osiągnięcie! Mieć więcej dzieci i dobrze wyglądać po wielu porodach to wyzwanie! Pozdrawiam wszystkie mamy – podpisała swoją fotografię Izabella Łukomska-Pyżalska.

Internautki były pod dużym wrażeniem figury kobiety. Wyraz swoim zachwytom dały w komentarzach pod zdjęciem.

Mega! Szacunek.

Szacunek. Począwszy od pięknej figury, poprzez karierę zawodowa, a skończywszy na fantastycznych dzieciach.

O tak. Podziw i szacun.

Dokładnie tak, mieć wiele dzieci i wciąż być zadowoloną z siebie, patrząc w lustro to efekt samozaparcia, samokontroli i lepszej organizacji czasu. Brawo Izabella i tak trzymaj.

Izabella Łukomska-Pyżalska jest prezesem Warty Poznań i nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych na co dzień. Do tego wszystkiego ma czas i na rodzinę, i na regularne, intensywne treningi. Na jej Instagramie możemy podejrzeć, jak trenuje, ponieważ chętnie dzieli się zdjęciami ze swoich ćwiczeń.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tak wygląda 40 letnia Izabella Łukomska Pyżalska w bikini! Jest mamą 6 dzieci

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz