Tak wygląda 15-letnia córka Catherine Zeta-Jones i Michaela DouglasaCórka Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa wyrosła na piękną nastolatkę. I coraz bardziej przypomina rodziców.

Carys Zeta Douglas to 15-letnia córka Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa. Nastolatka urodę odziedziczyła po mamie, ale widać w niej także geny ojca. Mimo młodego wieku już stawia pierwsze kroki w walce o popularność – jej profil na Instagramie obserwuje prawie 50 tysięcy osób, a liczba ta rośnie z każdym dniem. Nie ma się czemu dziwić – Carys wyrasta na prawdziwą piękność, a jej zdjęcia z podróży i życia codziennego mają dużo uroku.

Catherine Zeta-Jones pojawiła się ostatnio w towarzystwie pięknej córki na nowojorskim pokazie mody Dolce & Gabbana. Obie panie wyglądały pięknie, ubrane w stroje od włoskiego domu mody, ale wszystkie oczy zwrócone były przede wszystkim na Carys Zetę Douglas. Nie dziwimy się!

Pod jej zdjęciami na Instagramie co chwila pojawiają się dyskusje na temat tego, kogo bardziej przypomina nastolatka – ojca czy matkę. Naszym zdaniem jest idealnym połączeniem najlepszych genów obojga rodziców. Zgodzicie się?
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tak wygląda 15 letnia córka Catherine Zeta Jones i Michaela Douglasa

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz