Tak prezentuje się Kylie Jenner w blond włosach!Metamorfozy gwiazd to jeden z ulubionych tematów wszystkich mediów. Najlepiej, gdy są spektakularne i widoczne na pierwszy rzut oka, jednak te małe również nie przechodzą bez echa. Kilka dni temu wielką przemianę przeszła Kylie Jenner. Na jej Snapchacie pojawiły się filmiki, na których zaprezentowała proces rozjaśniania włosów…

Jeżeli myślałyście, że bardzo jasny platynowy odcień jest tylko kolorem przejściowym, możecie być zawiedzione. Najmłodsza siostra Kim Kardashian postanowiła zostać blondynką! Tym razem nie rozjaśniła peruki, a swoje naturalne włosy. To pewne na sto procent!

Byłyśmy całkowicie przekonane, że idealnym kolorem włosów dla Kylie jest ciemny brąz lub czerń. Trzeba jednak przyznać, że w blond wydaniu wygląda świetnie i wbrew pozorom odcień ten bardzo do niej pasuje. Jesteśmy tylko ciekawe, jak szybko jej się znudzi. Co ciekawe – to już kolejny tydzień mody, na którym któraś ze słynnych sióstr prezentuje całemu światu blond włosy. Kim dwa razy zrobiła to w Paryżu, Kylie postanowiła zadziwić Nowy Jork.
Żródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Tak prezentuje się Kylie Jenner w blond włosach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz