Tak prezentuje się Kinga Rusin w bikini!Kinga Rusin coraz chętniej wrzuca do sieci odważne zdjęcia. Tym razem dziennikarka pochwaliła się sylwetką w bikini. Wow!

Kinga Rusin to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Od prawie jedenastu lat współprowadzi poranny program Dzień Dobry TVN. Ostatnio była również gospodarzem programu Agent Gwiazdy. Show biło rekordy popularności i stacja prawdopodobnie zdecyduje się na emisję kolejnego sezonu. Nic dziwnego, że pozycja Kingi Rusin w telewizji jest ugruntowana. Dziennikarka postanowiła niedawno odpocząć od obowiązków i udała się na krótki wypoczynek w towarzystwie córki Poli. Panie chętnie chwaliły się wówczas w sieci zdjęciami z wyjazdu.

Na wakacje wyjechała również niedawno koleżanka gwiazdy z porannego programu, Anna Kalczyńska. Dziennikarka wybrała się tam wraz z dziećmi i mężem, a w sieci chętnie zamieszcza fotografie z wyjazdu. Jedno z nich szczególnie przyciągnęło uwagę internautów. Anna Kalczyńska pokazała się na nim w bikini. Fani zachwyceni sylwetką gwiazdy nie szczędzili jej komplementów.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tak prezentuje się Kinga Rusin w bikini!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz