Tak Ola Ciupa wyglądała jako nastolatka!Zdobyła popularność jako Słowianka w teledysku Donatana, gdzie z pełną gracją ubijała masło. Od tego momentu kariera jej nabrała rozpędu i praktycznie wszyscy kojarzą ją jako piękną blondynkę. Kiedyś wyglądała inaczej. Możecie się zdziwić.

Ciupa jest świadoma swoich wdzięków, którymi zresztą też bardzo często chwali się na Instagramie. Nie brakuje tam zdjęć w skąpych bikini, gdzie pozuje w zmysłowych i pobudzających wyobraźnię pozach. Dziś obserwuje ją ponad 240 tys. fanów, a pod fotkami aż roi się od komplementów na temat jej smukłej sylwetki.

Na jednym z profili instagramowych pojawiło się jej stare zdjęcie z 2007 r. Nie ma mocnego makijażu i tlenionych blond włosów. Mimo krótkiej sukienki i czarnych pończoch wygląda skromnie, w porównaniu do aktualnego zdjęcia.

Pod postem między internautami wywiązała się dyskusją o tym, że z pewnością korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. “Usta i nos zrobione, co widać od razu. Ale zmiana korzystna” – zauważa użytkownik Instagrama. Pojawiła się też jedno z popularnych stwierdzeń: “Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni…”.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Tak Ola Ciupa wyglądała jako nastolatka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz