Tak Monika Miller wyglądała 4 lata temu!Wnuczka byłego premiera Leszka Millera jakiś czas temu królowała na wszystkich serwisach plotkarskich, ostatnio jednak o Monice Miller zrobiło się ciszej. Fotomodelka konsekwentnie stara się utrzymać zainteresowanie swoją osobą – na przykład wrzucając posty motywacyjne, na których pokazuje metamorfozę, jaką przeszła w ostatnich latach.

Jako 18-latka Monika nie wyglądała źle, ale na pewno o wiele poważniej. Na pewno nie miała takiej sylwetki, jaką ma dziś. Jak pisze – nie miała motywacji, żeby wziąć się za siebie:

Po lewej 18 lat, po prawej 22. Dla osób z zewnątrz to tylko drobne zmiany sylwetki oraz wizerunku, a prawda jest taka że zmiany zachodzą głównie wewnątrz nas. Tu chodzi o samoakceptacje i miłość do samego siebie. W liceum lubiłam spędzać czas przed komputerem i jeść fast foody w ogromnych ilościach, bez chwili zastanowienia co tak naprawdę robię sama sobie i jakie będą tego konsekwencje bo zawsze wydawało mi się że tak jest po prostu łatwiej.

Nie wierzyłam w swoje możliwości i nie chciałam próbować, bo przecież tak było mi wygodniej. Niestety prawda jest taka, że w życiu nie chodzi o to żeby było nam łatwo i wygodnie i prędzej czy później każdy na swój sposób się o tym przekona. Na szczęście mamy wpływ na to czy chcemy stawić tej prawdzie czoła i pokazać jej kto ma tak naprawdę ma nad sobą kontrolę
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Tak Monika Miller wyglądała 4 lata temu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz