Tak mieszka Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska tegoroczne wakacje spędza z rodziną w jej domu na Warmii. Gwiazda TVN z tej okazji postanowiła pochwalić się w sieci wnętrzami, które sama urządzała. Jest pięknie!

Dorota Szelągowska ma uroczy dom na Warmii. Prowadząca program “Domowe rewolucje” i “Dorota was urządzi” samodzielnie stworzyła projekt i czuwała nad renowacją stuletniej posiadłości. Udało jej się stworzyć niezwykłe miejsce, które z dumą nazywa azylem. Jak sama przyznała, tam odzyskuje harmonię i czuje się dobrze.

Najważniejszym pomieszczeniem w domu Doroty Szelągowskiej jest kuchnia. Aby uzyskać funkcjonalną przestrzeń, projektantka zdecydowała się wyburzyć ścianę pomiędzy nią i salonem. Dzięki temu powstała otwarta przestrzeń. Centralnym punktem domu są schody inspirowane stylem angielskim i skandynawskim. Naprzeciwko nich stanął kominek – zrobiony przez zduna, z otwartym paleniskiem i formą przypominającą stare piece chlebowe. W jadalni królują pastelowe kolory. Wnętrze uzupełnione jest stylowymi dodatkami.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Tak mieszka Dorota Szelągowska

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz