Tak Magda Gessler promuje naturalne futraMagda “niekwestionowany autorytet kulinarny” Gessler pojawiła się na okładce najnowszego numeru Vivy!. Okładce towarzyszy kolorowa sesja zdjęciowa i obszerny wywiad, w którym Gessler opowiada między innymi o swoim nowym programie Sexy Kuchnia i wszystkim co się z nim łączy, czyli o miłości, seksie i… zapachu mężczyzny.

Choć Magda Gessler przyzwyczaiła nas już do swoich “kontrowersyjnych” wypowiedzi, które nie wzbudzają tyle emocji co kiedyś i tak udało się jej poruszyć fanów. Tym razem nie za sprawą ostrego języka, a stylizacji, w której wystąpiła podczas sesji do magazynu.

Jak się okazuje, nie zdjęcie okładkowe sprowokowało obserwatorów Magdy do komentowania, a fotografia ze środka magazynu, którą udostępniła stylistka Jola Czaja odpowiedzialna za strój Gessler. Magda pozuje siedząc na krześle w wianku z owoców i warzyw w typowym dla siebie zestawieniu wielu kolorów. Uwagę jednak przyciągnęły pomarańczowe, futrzane klapki. Stylistka oznaczyła firmę produkującą obuwie, a w tagach pojawiło się hasło “real fur”, czyli… prawdziwe futro.

Myślicie, że Magda wiedziała, że promuje naturalne futra, czy padła ofiarą podstępu stylistki? I najważniejsze: co na to wszystko Joanna Krupa? Chyba się przyjaźnią… Gessler i Krupa pozują razem
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tak Magda Gessler promuje naturalne futra

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz