Tak Kris Jenner naprawdę wygląda w bikini!Magazyn Star Kris Jenner (60 l.) się nie boi. Już któryś raz tabloid umieszcza na okładce zdjęcia, co do których istnieje spore prawdopodobieństwo, że zostały one stworzone przez grafików komputerowych. Pamiętacie, jak w zeszłym roku jeden z zagranicznych magazynów dorobił na udach Kendall Jenner (20 l.) spory cellulit? Podobna historia miała miejsce z Brucem Jennerem jeszcze przed jego zmianą płci. Na okładce jednego z magazynów mężczyzna pojawił się w swojej aktualnej formie, czyli Caitlyn. Z tym wyjątkiem, że wówczas była to radosna twórczość grafików.

Na pierwszej stronie nowego wydania magazynu Star znajdziemy starszą panią o kształtach słusznych dla 60-latki. Wszystko by się zgadzało, gdyby nie podpis, że to Kris Jenner. Mama menago na konserwację własnego ciała wydała ponad milion dolarów i musimy przyznać, że prezentuje się świetnie. Zdaniem informatorów przez ostatnie miesiące Kris przytyła około 30 kilogramów.

Teraz musi przejść na dietę 1500 kalorii. Podobno mama menago zajadała się ostatnio burgerami i wlewała w siebie kaloryczne drinki.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Tak Kris Jenner naprawdę wygląda w bikini!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz