Tak Kinga Rusin prezentuje się w bikini!Dziennikarka TVN jest w świetnej formie. Ostro pracowała nad sobą i teraz chętnie chwali się efektami zbilansowanej diety i ostrego treningu. Jej wyrzeźbiona sylwetka budzi respekt.

To był dobry sezon dla Kingi Rusin. Najpierw z sukcesem poprowadziła show TVN “Agent: Gwiazdy”, potem przejęła stery w swojej firmie kosmetycznej, zostając jej prezesem. Wkrótce Rusin planuje jeszcze wydać poradnik o zdrowym stylu życia. A wie na ten temat naprawdę sporo! Kinga Rusin od lat nie je mięsa, stosuje zbilansowaną, zdrową i efektywną dietę, unika cukrów, glutenu i produktów przetworzonych. Dodajmy do tego jej pasję – pływanie oraz jazdę konną, plus codzienne treningi, a na efekty nie trzeba długo czekać. “Czuję się najlepiej w życiu” – powiedziała nam ostatnio Rusin. I to widać!

Wysportowana sylwetka Kingi Rusin, jej jędrne pośladki, wyrzeźbione ramiona, płaski brzuch i szczupłe uda to dowód na to, że dziennikarka jest w formie. W wieku 45-lat ma ciało, którego mogą pozazdrościć jej dużo młodsze koleżanki z branży. Rusin wie, że wygląda korzystnie, dlatego coraz odważniej chwali się ciałem. Po tym, jak zamieściła w sieci jedno zdjęcie w bikinki, przyszła kolej na drugie. W czerwonym kostiumie kąpielowym i z deską do pływania w dłoni Rusin wygląda niczym bohaterka serialu “Słoneczny Patrol”. Wow!

Obecnie Kinga Rusin zamieniła słoneczną plażę na metropolię. Razem z partnerem, prawnikiem Markiem Kujawą, przebywa w Paryżu. Ostatnio pochwaliła się nawet zdjęciem z ukochanym, czego nie zrobiła nigdy wcześniej. Rusin i Kujawa są razem od ponad 5 lat. Poznali się w połowie 2011 roku. Jak widać, tworzą udany związek.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tak Kinga Rusin prezentuje się w bikini!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz