Tak Kasia Cichopek kusi facetów!Katarzyna Cichopek (35 l.) nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej, jednak z wiekiem przybywa jej coraz więcej adoratorów! Czy jej mąż powinien się tym zainteresować? Aktorka zaczynała jako nieśmiała młoda gwiazdka w serialu “M jak miłość”. Wtedy też wyglądała nieco inaczej – niedopracowana fryzura, brak makijażu, parę kilogramów za dużo.

Z biegiem czasu i po udziale w programie “Taniec z gwiazdami”, gdzie poznała swojego męża, po prostu rozkwitła. Marcin Hakiel (34 l.), który zakochał się z wzajemnością w Kasi, sprawił, że poczuła się przy nim bardzo kobieco, a w tym wszystkim pomógł jej taniec.

Nawet po urodzeniu dzieci nic się nie zmieniło, a co więcej, Cichopek zaczęła zachęcać inne młode mamy do dbania o siebie. Aktorka co jakiś czas podsyca wyobraźnie męskiej części swoich fanów, dodając zdjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Pozuje do nich w bikini, czy tak jak ostatnio, w samej koszuli swojego męża. Pod takimi fotkami nie brak komentarzy fanów, którzy zachwycają się urodą celebrytki.

“Sexy i kusisz”, “Sam sex”, “Masz piękne nogi i ogólnie figurę”, “Bardzo seksownie i uroczo” – piszą mężczyźni pod zdjęciem Kasi.

Ciekawe, jak Marcin reaguje na takie komplementy kierowane do jego żony. Miejmy nadzieję, że jest bardziej dumny z ukochanej, niż o nią zazdrosny.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Tak Kasia Cichopek kusi facetów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz