Tak Kanye West świętował swoje 41. urodziny!W piątek Kanye West obchodził 41. urodziny. Z tej okazji Kim Kardashian wyprawiła mu przyjęcie. Już kilka dni wcześniej zapowiadała w mediach, że w tym roku będzie ono “kameralne”.

Planuję jedynie kolację w naszym domu. Po prostu kameralna mała kolacja z przyjaciółmi – mówiła.

Rzeczywiście, jak na Kardashiankę, impreza w wilii w Los Angeles była dosyć skromna. Nie zabrakło jednak ciekawych detali. Cały dom przystrojono dużą ilością kwiatów, a goście zasiedli przy długich stołach. Mogli się częstować ciastkami… w kształcie twarzy Westa, podawano też kawę udekorowaną jego wizerunkiem i napisem “Ye”. Okazja była bowiem podwójna – kilka dni temu ukazała się ósma studyjna płyta rapera pod tym właśnie tytułem. Oczywiście goście musieli wysłuchać nowego albumu w całości.

Wyprawianie urodzin nie miałoby sensu, gdyby nie można było się tym pochwalić w mediach społecznościowych, dlatego Kim skrupulatnie zrelacjonowała wszystko na Snapchacie i Instagramie.

W trakcie kolacji odbył się pokaz “czytania w myślach” w wykonaniu izraelskiego mentalisty, Liora Sucharda. Goście zaśpiewali Kanyemu “Sto lat”, a solenizant zdmuchnął świeczki wetknięte w tort w kształcie… wielkiej zielonej góry. Kim złożyła mężowi życzenia w mediach społecznościowych, gdzie opublikowała jego zdjęcie z North na kolanach.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! To był szalony rok, ale nadal tu jesteśmy i życie jest dobre! Jestem dumna, że wracasz do nagrywania muzyki i spełniasz swoje marzenia. Inspirujesz mnie do tego, aby niemożliwe stało się rzeczywistością. Kocham Cię – napisała Kardashianka.

Życzenia złożyła zięciowi także Kris Jenner.

Wszystkiego najlepszego dla mojego syna Kanye! Dziękuję ci za bycie nieustającą inspiracją, za bycie najwspanialszym ojcem, przyjacielem, mężem i synem. To błogosławieństwo, że mam was w swoim życiu – dodała teściowa.

Do życzeń dołączyła się też Kendall, nazywając Westa “wielkim bratem”.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tak Kanye West świętował swoje 41. urodziny!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz