Tak Joanna Krupa mieszka w Stanach!Polska modelka Joanna Krupa żyje w prawdziwych luksusach. Gwiazda słynie z zamiłowania do gustownych i przepięknie urządzonych wnętrz. Wiele osób może pozazdrościć jej wspaniałych nieruchomości w USA.

Joanna Krupa od wielu lat świetnie radzi sobie w Stanach Zjednoczonych. Jej kariera z roku na rok nabiera tempa. Nic dziwnego, skoro modelka od dłuższego czasu pracuje na swój sukces. Popularność zyskała dzięki udziałowi w tamtejszym Tańcu z Gwiazdami, który zaowocował udziałem w popularnym show The Real Housewifes of Miami.

Gwiazda w związku z kręceniem programu przeprowadziła się wówczas z Los Angeles do Miami. Modelka posiada również posiadłość w Hollywood, którą podobno pod jej nieobecność zajmuje się matka modelki, Jolanta.

Dziś Joanna Krupa to nie tylko modelka czy uczestniczka programów telewizyjnych. To również prowadząca polską wersję programu Top Model. Zostań modelką. Gwiazda często odwiedza Polskę, ale na stałe mieszka w Los Angeles. Niedawno okazało się, że posiadłość, w której mieszka Joanna Krupa, wymagała generalnego remontu. Modelka zamiast zainwestować w remont, zdecydowała się sprzedać apartament i kupić nowy. Za posiadłość zainkasowała podobno aż 17,5 mln zł!

Joanna Krupa postanowiła nie rezygnować z pięknych widoków LA i kupiła nową willę w tej samej okolicy. Podobno luksusy kosztowały ją około 8,5 mln złotych. Nic dziwnego skoro składa się z trzech sypialni, czterech łazienek, ogromnego garażu i pięknego widoku na Hollywood Hills.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tak Joanna Krupa mieszka w Stanach!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz