Tak Jessica Mercedes “pracuje” w Dubaju!Jessica Mercedes od kilku lat zarabia na życie jeżdżąc po świecie i promując siebie oraz – przy okazji – ubrania i kosmetyki od sponsorów. Szafiarka chętnie przyjmuje zwłaszcza te oferty, dzięki którym za darmo może skorzystać z luksusowych hoteli i pochwalić się atrakcyjnymi zdjęciami.

Aktualnie Jessica bawi się w Dubaju, dokąd poleciała na warsztaty makijażu The Master Class. Mercedes promuje rękawicę służącą do zmywania makijażu, jednak najważniejszym punktem podróży będzie dla niej spotkanie z Kim Kardashian, która poleciała na imprezę na zaproszenie wizażysty Mario Devidanovica.

Jessica wraz ze swoją koleżanką, niemiecką celebrytką Paolą Marią, bawią się m.in. na luksusowym jachcie. Blogerki przejechały się też dwoma Hummerami H3 na pustynię i odwiedziły ogromne centrum handlowe Dubai Mall. Jessica zdecydowała się na wizytę w sklepach Channel i Gucci w poszukiwaniu kreacji na kolejny dzień.

Pobyt Jessiki w Dubaju potrwa cztery dni. Szafiarka została zaproszona na warsztaty w roli “influencerki”, zaś Kim Kardashian jako… “najczęściej fotografowana ikona piękna”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tak Jessica Mercedes pracuje w Dubaju!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz