Tak Jacek Kurski i Grzegorz Schetyna kibicują na meczu Polski



Od kilku miesięcy w Polsce panuje radość z powodu awansu naszej drużyny na piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji, które odbędą się już za 82 dni. Obecnie Adam Nawałka zastanawia się nad ostatecznym składem reprezentacji, testując zawodników na treningach i w meczach towarzyskich przygotowujących do mundialu.

We wtorkowy wieczór Polacy rozegrali mecz z Koreą Południową na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nasza drużyna była wyraźnym faworytem i do 84. minuty prowadziła 2:0. Niestety później błyskawicznie straciła aż dwie bramki. Na szczęście spotkanie i tak zakończyło się zwycięstwem Biało-Czerwonych, dzięki golowi Piotra Zielińskiego w doliczonym czasie gry.

5 czerwca trener ogłosi 23-osobową kadrę, która pojedzie do Rosji. Wczorajszy mecz był ostatnim przez mundialem – nic dziwnego, że pojawiło się na nim wielu “oficjeli”. W szalikach z orzełkiem kibicowali m.in. Jacek Kurski, Grzegorz Schetyna i Jerzy Buzek. Na trybunach dało się też zauważyć Zbigniewa Bońka i Kamila Durczoka. Honoru WAGs broniła zaś dziewczyna Arka Milika, Jessica Ziółek w białym berecie i z dzieckiem na rękach.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tak Jacek Kurski i Grzegorz Schetyna kibicują na meczu Polski

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz