Tak Iga Lis prezentowała się na swojej studniówce!Iga Lis, czyli młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, swój pierwszy duży bal ma już za sobą! Iga w ten weeekend bawiła się na swojej studniówce. Początkująca modelka i uczennica American School of Warsaw świętowała w sobotę z okazji zbliżającego się egzaminu dojrzałości, do którego zostało już mniej więcej 100 dni! Bal studniówkowy w szkole Igi miała bardzo uroczystą oprawę. Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnego poloneza, szykownych sukni, eleganckich garniturów i czerwonego dywanu! Na studniówce Igi Lis zjawiła się też jej najbliższa rodzina. Kto dokładnie przyszedł?

Na studniówce Igi Lis pojawili się zarówno jej oboje rodzice, jak i 21-letnia siostra Pola i babcia licealistki. Kinga Rusin i Tomasz Lis z dumą obserwowali, jak ich córka wraz ze swoim partnerem rozpoczynają poloneza. Widok ten był tym ciekawszy, że Iga na swoją studniówkę wybrała dla siebie długą do ziemi, bordową suknię z głębokim dekoltem i złotymi aplikacjami na ramionach i w pasie. Suknię Igi Lis specjalnie na tę okazję zaprojektował duet projektantów Paprocki&Brzozowski, którzy blisko przyjaźnią się z Kingą Rusin i w których pokazie miała okazję chodzić już Iga Lis.

Kinga Rusin postanowiła pokazać, jak bardzo dumna jest ze swojej córki i zamieściła na sowim Instagramie (InstStories) obszerną relację, z której dowiadujemy się, że Iga pojawiła się na studniówce z tajemniczym brunetem. Czyżby był to jej chłopak? A może to jedynie kolega z klasy…?

Na balu studniówkowym Igi oprócz mamy i siostry, pojawił się także jej tata. Tomasz Lis dał namówić się na wspólne, pamiątkowe zdjęcie z córkami. Do sieci wrzuciła je Pola Lis, która opisała je w bardzo humorystyczny sposób:

„Mina taty mówi, ze nie może uwierzyć w to, ze ma tak stare córki… #100dniówka”

Nam się wydaje, że Tomasz Lis próbował jedynie dopasować się do konwencji i usilnie próbował zrobić okolicznościowy dzióbek.

A jak Wam się podoba Iga Lis w sukni Paprocki&Brzozowski na swojej studniówce?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Tak Iga Lis prezentowała się na swojej studniówce!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz