Tak dziś wygląda Oskar z filmu “Chłopaki nie płaczą”Od premiery filmu “Chłopaki nie płaczą” minęło 18 lat. Jak dzisiaj wygląda Wojciech Klata, który zagrał w komedii Oskara?

Wojciech Klata zagrał w filmie “Chłopaki nie płaczą” Oskara, pryszczatego wyrostka, który szuka sposobu na utratę cnoty. W końcu nadchodzi “ten” dzień, pierwszy w życiu seks ma przeżyć wieczorem, ale prezerwatywę, na wszelki wypadek, zakłada już rano. Kultowa scena i to w kultowym filmie.

To była idealna trampolina do dalszych sukcesów aktorskich. Te jednak nie przyszły i to z prostego powodu. Klata zrezygnował z grania. Nigdy zresztą tak na dobre nie zaczął, bo pomimo ciekawych wcześniejszych ról, na przykład w “300 milach do nieba”, czy w “Dekalogu I”, nigdy nie planował kariery aktorskiej. Traktował to jako hobby.

Gdybym granie traktował jak pracę, pewnie bym nie grał – powiedział w wywiadzie dla “Filmu”.

Wojciech Klata dzisiaj

Co było po “Chłopakach…”? Rola księdza w reklamie piwa i prowadzenie kilku programów telewizyjnych, między innymi młodzieżowego teleturnieju “Burza mózgów” (2004) i show “Socjopaci” (2006). Tyle. Potem wycofał się z życia publicznego.

A jak dzisiaj wygląda Wojciech Klata? Nie da się ukryć, że przez te 18 lat bardzo się zmienił. Z resztą, zobaczcie sami.

Wojciech Klata – kim jest?

Wojciech Klata urodził się w1976 roku w Warszawie. Przygodę z aktorstwem rozpoczął w młodzieżowym teatrze Kleks, który prowadziła jego mama. Jego starszy brat, Jan, jest reżyserem teatralnym i dramaturgiem.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tak dziś wygląda Oskar z filmu Chłopaki nie płaczą

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz