Tak dziś wygląda gwiazdor Nick Nolte!Najwyraźniej Nick Nolte tak bardzo ceni sobie wygodę, że zapomina by w miejscach publicznych wyglądać przyzwoicie. Aktor ostatnio został przyłapany na jednej z ulic Malibu ubrany jedynie w… piżamę! 77-letni artysta bardziej przypominał bezdomnego niż hollywoodzkiego amanta.

Nick Nolte, którego śmiało możemy określić ikoną Hollywood, już niczym nie przypomina dawnego bożyszcza kobiet. Aktor, który przez lata zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, dziś widywany jest częściej w piżamach lub niechlujnych strojach niż w garniturze na czerwonym dywanie.

Ostatnio 77-letni Nolte został przyłapany na jednej z ulic Malibu. Swoim „nieświeżym” wyglądem odstraszał przechodniów. Ale to nie pierwszy tego typu eksces gwiazdora. Aktor od dłuższego czasu nie przywiązuje wagi do swojego wyglądu również w trakcie oficjalnych uroczystości. Podobno podczas jednej z tras promujących jego filmy odstraszał gapiów niechlujnym ubiorem i okropnym zachowaniem. – Nick zachowywał się bardzo dziwnie. Siedział przy swoim stoliku i paskudnie śmierdział. Nie chciał rozmawiać z innymi ludźmi. Następnego dnia miał na sobie te same cuchnące ciuchy – powiedział brytyjskiej gazecie „Daily Express” uczestnik jednej z imprez, na której był widziany Nolte.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tak dziś wygląda gwiazdor Nick Nolte!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz