Tak dziś wygląda córka Teri Hatcher!Teri Hatcher jest matką nastoletniej Emerson. Dziewczyna chętnie chwali się swoim życiem i dodaje wiele zdjęć. Niektóre są dosyć odważne. Teri Hatcher w serialu “Gotowe na wszystko” wcieliła się w matkę dwójki dzieci. Prywatnie aktorka doczekała się jednej córki – 20-letniej Emerson. Ostatnio paparazzi zrobili im zdjęcia, kiedy prawdopodobnie wracały z siłowni.

Dziewczyna, jak większość nastolatek, chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Na jej profilu można znaleźć fotki z rodziną, znajomymi czy chłopakiem. Pojawiają się także zdjęcia w bikini czy fotki z drinkami.

Ojcem Emerson jest Jon Tenney, były mąż Teri Hatcher. Para była ze sobą w związku małżeńskim przez 9 lat, ostatecznie rozstali się w 2003 roku. Dziewczyna przyjęła nazwisko ojca. Tenney, jak jego była żona, także jest aktorem. W ślady rodziców idzie także Emerson, która na swoim koncie ma pracę przy filmach animowanych. Użyczyła głosu w następujących produkcjach: “Koralina i tajemnicze drzwi ” czy “Samoloty”.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tak dziś wygląda córka Teri Hatcher!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz