Tak dziś wygląda córka Izabeli Trojanowskiej. Ładna?Izabela Trojanowska razem z córką, Roxanną, udzieliły wspólnie wywiadu dla dwutygodnika “Gala”. Opowiadają w niej o swoich relacjach i życiu na odległość.

Roxanna Trojanowska unika rozgłosu. Dziewczyna ma 27 lat, urodziła się w Berlinie i jest owocem związku Izabeli Trojanowskiej i jej byłego już męża, Marka Trojanowskiego. W najnowszym wydaniu dwutygodnika “Gala” razem z matką wspólnie udzieliła wywiadu, w którym opowiadają o swojej relacji. Izabela Trojanowska chętnie dzieli się na Facebooku zdjęciami swojej córki. Nic dziwnego, wyrosła ona na piękną kobietę!

Fani piosenkarki również są pod wrażeniem urody Roxanny.

Śliczna!

Podobna do mamy!

Piękna dziewczyna! – czytamy w komentarzach.

A czym zajmuje się córka Trojanowskiej? Roxanna mieszka w Berlinie, gdzie studiuje prawo. Wcześniej studiowała antropologię na uniwersytecie w Wiedniu. Jak sama przyznaje, nie interesuje jej świat show-biznesu i nigdy nie chciała iść w ślady znanej mamy.

Lubię obejrzeć w domu dobry film, pójść na koncert, poczytać coś wartościowego albo poćwiczyć przy salsie. Śpiewam tylko dla przyjemności.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Tak dziś wygląda córka Izabeli Trojanowskiej. Ładna?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz