Tak dziś wygląda córka Davida Bowie i ImanŻycie uczuciowe zmarłego w 2016 roku Davida Bowiego wzbudzało wiele kontrowersji. Przez lata krążyły plotki o tym, że muzyk jest biseksualny, a jego pierwsza żona twierdziła nawet, że przez pewien czas był w związku z Mickiem Jaggerem z grupy The Rolling Stones. Artysta był dwukrotnie żonaty, w tym z somalijską modelką Iman, z którą wziął ślub 24 kwietnia 1992 roku w Lozannie. Para doczekała się jednego dziecka – córki Alexandrii Zahry Jones.

Co ciekawe data urodzenia Alexandry nie jest dokładnie znana. Mówi się jednak, że urodziła się 15 sierpnia 2000 roku. Kwestią czasu było kiedy nastolatką zainteresują się media. Pomogła w tym jej mama, która kilka miesięcy temu opublikowała jej zdjęcie z okazji 17. urodzin.

Wygląda jednak na to, że sama Lexi – bo tak chce być nazywana przez rodzinę i znajomych – nie ma póki co ochoty trafić do show biznesu. Jej konto na Instagramie jest prywatne i tylko nieliczne zdjęcia są udostępniane publicznie. Może się z nich jednak dowiedzieć, że dziewczyna jest fanką piercingu i odzieży sportowej od Beyonce. Lubi też umawiać się z przyjaciółmi w Soho i jak każda nastolatka, pozować do selfie.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Tak dziś wygląda córka Davida Bowie i Iman

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz