Tak dziś wygląda Christina Aguilera!W takim wydaniu Christiny Aguilery chyba jeszcze nikt nie widział. Piosenkarka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Paper”, w której wystąpiła bez makijażu. – Jestem w takim momencie życia i kariery muzycznej, że mam ochotę trochę się wyzwolić. Dobrze jest czasem zrzucić z siebie wszystko i docenić to, czym się jest, cieszyć nagim, surowym pięknem – powiedziała artystka.

Okazji, by zobaczyć 37-letnią Christinę Aguilerę bez makijażu jeszcze nie było. Piosenkarka, która słynie z bardzo wyrazistego stylu, tym razem postanowiła pokazać, jak wygląda w naturalnym wydaniu. Wokalistka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Paper”. – Zawsze byłam kimś, kto uwielbia eksperymenty, teatralność, kocha tworzyć fabułę i odgrywać role na scenie. Jestem artystką z natury. Jestem w takim momencie życia – i kariery muzycznej – że mam ochotę trochę się wyzwolić; dobrze jest czasem zrzucić z siebie wszystko i docenić to, czym się jest, cieszyć nagim, surowym pięknem – powiedziała.

Fani nie mogli uwierzyć, że to ona. – Wow! Wygląda o wiele lepiej niż w makijażu! Wygląda tak młodo!; – Czy to na pewno Christina? Gdybyście tego nie napisali, nigdy bym nie powiedziała, że to ona! – czytamy we wpisach na koncie instagramowym gwiazdy.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Tak dziś wygląda Christina Aguilera!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz