Tak Anna Lewandowska tworzy swojego bloga i zdjecia!Niestety sława ma to do siebie, że jedni Cię kochają, a inni… Co jakiś czas na profilu Anny Lewandowskiej pojawiają się komentarze, które mocno krytykują to styl żony polskiego piłkarza, to jej chęć zrobienia kariery… Co zdenerwowało ich tym razem?

Ania pochwaliła się na Instagramie, jak powstają zdjęcia na jej bloga i te, które wstawia do siebie na wszelkie portale społecznościowe. Wystarczy bowiem odwiedzić któryś z profili sportsmenki, aby zauważyć, że pełno na nich pięknych, idealnych wręcz zdjęć jedzenia, produktów i innych reklamowanych przez nią rzeczy. Okazuje się jednak, że nie stoi za nimi naturalne piękno, lecz… także sporo profesjonalnej pomocy.

Lewandowska pochwaliła się tym, w jaki sposób powstają zdjęcia, które z reguły wyglądają naprawdę perfekcyjnie i wywołało to ogromne zaskoczenie wśród najwierniejszych fanów żony Roberta. Jedna z fotografii, którą podzieliła się trenerka przedstawia ją klęczącą na ziemi z aparatem, fotografującą potrawę umieszczoną na desce położonej na chodniku. Tym razem jej pomocnikiem był sam Robert Lewandowski, który wspiera żonę w rozwijaniu kariery i kiedy tylko może pomaga jej realizować swoje plany. Na zdjęciu widać kawałek ręki piłkarza, który trzyma blendę do odbijania światła, dzięki której fotografowane przedmioty wyglądają lepiej i umożliwiają ich lepsze naświetlenie.

Taka szczerość i pokazanie, jak powstają zdjęcia wspaniałych tworów kulinarnych Ani nie spodobała się fanom, którzy zarzucili jej, że manipuluje ludźmi. Pod tym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, które sugerują, że Lewandowska nie zachowuje się fair wobec osób, które ją obserwują, gdyż nagina rzeczywistość i nie pokazuje przygotowanych przez siebie dań i produktów, tak jak wyglądają naprawdę, tylko wszystko ulepsza i zmienia, co tak naprawdę może zupełnie odbiegać od rzeczywistości.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Tak Anna Lewandowska tworzy swojego bloga i zdjecia!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz