Tak Aga Boryń prezentuje swoje wdzięki na plażyAga Boryń podzieliła się z mediami swoimi kolejnymi wyuzdanymi zdjęciami prosto z Florydy. Seksowna modelka pozuje na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w kuszącym bikini i topless.

Zdjęcia laureatki Miss Foto i Miss Bikini w World Next Top Model z Libanu zostały wykonane na zlecenie jednej z amerykańskich galerii sztuki. Warto przypomnieć, że Aga Boryń współpracuje z nią nie pierwszy raz. Efekty poprzedniej sesji można było podziwiać na prestiżowej wystawie Art Basel Miami 2017, na którą przyjeżdżają ludzie z całego świata. To tam gościli ostatnio Leonardo di Capro i Paris Hilton. Galeria już czeka na następne portrety Agi, które zostaną namalowane na postawie jej zdjęć.

Absolwentka dziennikarstwa poświęca się fotomodelingowi od ośmiu lat. Jej kariera rozwija się bardzo dynamicznie. Sesje fotograficzne w USA, Meksyku, Izraelu, Azji czy Austrii stały się przepustką to zaistnienia w Fashion TV. Telewizja zrealizowała z jej udziałem klip reklamowy. W podobnym projekcie wystąpiły wcześniej Heidi Klum i Gigi Hadid. Klip z udziałem polskiej piękności, nakręcony na wyspie Bali, pojawił się 5 lutego w jednym z programów.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Tak Aga Boryń prezentuje swoje wdzięki na plaży

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz